Kontakty

ZŠ a MŠ Sluníčko s.r.o.

Telefon: +420 581 772 171
Fax: +420 581 277 513
E-mail: slunicko@slunicko.cz

Loučská 237
75131, Lipník nad Bečvou

Dotazník prázdninový provoz

Rozšíření MŠ - Výběrové řízení

Projekt

Jízdní řád Sluníčkobusu

Zápis do 1. ročníku ZŠ

Zápis dětí do MŠ 9.-11.5.2017

SlunickoBook

Aktivní škola

Škola Online

British Council


Školní rok 2016/2017

Zahájení šk. roku: 1. 9. 2016 (čtvrtek)
Podzimní prázdniny: 26. a 27. 10. 2016
Vánoční prázdniny: 23. 12. - 2. 1. 2017
Konec 1. pololetí: 2. 2. 2017 (čtvrtek)
Pololetní prázdniny: 3. 2. 2017 (pátek)
Jarní prázdniny: 6. 2. - 12. 2. 2017
Velikon. prázdniny: 13. 4. a 14. 4. 2017
Konec šk. roku: 30. 6. 2017 (pátek)
Zahájení šk. roku 2016/2017: 1. 9. 2017Volba školské rady

Minigolf

Ve čtvrtek 22. 6. prvňáčci přijali pozvání pana Krejčiříka do areálu restaurace Fantasy, kde si všichni užili slunečného dne a zahráli si minigolf. Nejvytrvalejší hráči - Tadeáš Maček, Ondra Němčák a Šimon Konvičný - za své výkony získali drobnou odměnu. Děkujeme panu Krejčiříkovi za příjemné dopoledne i osvěžení v podobě zmrzlinového poháru a chlazených nápojů. JD


Sportovní den Sluníčka T-mobile olympijský den 2017

Ve středu 21. června se poprvé naše škola připojila k oslavám mezinárodního dne olympijského sportu. Dětem se sportovní den velmi vydařil a jejich sportovní výsledky byly výborné v běžeckých i technických disciplínách. Děkujeme touto formou i všem rodičům, kteří se do organizace zapojili, ať už svou přítomností na závodě, tak občerstvením či věcnými cenami pro vítěze.

Těšíme se už na příští rok :-) 


Rozloučení s předškoláky

Poslední týden školního roku se děti z II.oddělení MŠ rozloučily se svými kamarády předškoláky, kteří již v září nastoupí do 1.třídy ZŠ. Společně jsme vše oslavili výbornou zmrzlinou. Některé z maminek dětem napekly chutné dorty, zákusky a koláče. Na nádvoří Sluníčka pak paní ředitelka pasovala předškoláky na prvňáčky a jako upomínku na mateřskou školu jim dala hezkou knížku. Předškolákům a všem dětem a rodičům přejeme pohodové léto a prázdniny plné nezapomenutelných zážitků:)  


Sportovní den MŠ

Ve středu 21.6. se předškoláci z mateřské školy v rámci Sluníčkového sportovního dne vydali na atletický stadion v Lipníku n.B.. Po delší vycházce dětem přišla vhod zdravá ovocná svačinka. Všichni si zasoutěžili v různých atletických disciplínách jako např. skok z místa do písku, hod do dálky, běh nebo závěrečné skákání na trampolíně.  Naši malí olympionici se moc snažili, byli opravdu velmi šikovní, a tak všichni obdrželi za své skvělé sportovní výkony sladkou odměnu:) 

Ředitelka školy děkuje všem rodičům, kteří svou účastí a příspěvkem na občerstvení pomohli při organizaci pěkného a prospěšného sportovního dopoledne. Všem úspěšným sportovcům gratulujeme.


Chorvatsko - den 8.

Na zpáteční cestu jsme vyrazili něco málo před devátou hodinou. Cesta celkem hladce ubíhala a my si ji užívali - včetně dobrých svačinek, které jsme si dělali na různých odpočívadlech. V 19.55 jsme přejeli státní hranici s Českou republikou a ve svých domovech jsme byli kolem desáté hodiny večer.

Chorvatsko bylo skvělé, jsme plni zážitků a dojmů. Přejeme všem stejně slunečné a pohodové prázdniny :-)

Vaše Sluníčka


Předplavecký výcvik

V pátek 16.6. ukončily děti MŠ předplavecký kurz v Přerově. Poslední lekce byla za dosažené plavecké dovednosti dětí odměněna nejen "Mokrým vysvědčením", ale také volnými hrami ve vodě. Věříme, že děti budou dále o prázdninách zdokonalovat svou odvahu i pohyby ve vodě a předplavecký výcvik přispěl k jejich bezpečnému chování. Za výcvik děti poděkovaly paní plavčici a ta jim popřála pěkné prázdniny.


Školní výlet MŠ

Ve středu 14.6. se děti z mateřské školy vydaly na školní výlet do dětského zábavného centra Krokodýlek v Olomouci. Děti si zde užily spoustu zábavy a legrace na různých atrakcích jako např. nafukovací krokodýl, horolezecká stěna, stezka odvahy strašidelnou jeskyní, velká prolézací klec, zábavná bludiště, skluzavky, motorková dráha, lanové centrum, plavba na moři v lodičkách, kolotoče, trampolíny, velká pirátská loď, dělová aréna a spousta dalších. Dětem se výlet moc líbil, atrakce v Krokodýlku jim daly zabrat, a tak se všichni vraceli příjemně unaveni, ale spokojeni plní nevšedních zážitků z bezva výletu:)


Chorvatsko - den 7.

Pátek je opět slunečný, Chorvatsko se s námi chce rozloučit se vší parádou :-) Odpoledne nás ještě čeká výlet do Pagu.

Zdravíme,

vaše Sluníčka :-)


Chorvatsko - den 6.

Čtvrteční dopoledne bylo v Povljaně trochu zatažené a spadlo na zem i několik kapek deště. Což nám ale vůbec nevadilo, alespoň byl čas na tvoření. Pak jsme si prohlédli centrum Povljany a prošli jsme se na písečnou pláž, kde jsme si to náramně užili. Odpoledne už opět sluníčko hřálo, tak jsme vyrazili na pláž. Večer korunovala diskotéka s tanečním vystoupením a nechyběla ani noční stezka odvahy, kterou všechny děti skvěle zvládly.


Cyklovýlet na Střelnici u Hranic

I v letošním roce vyrazili druháci ve středu 14. června na již tradiční cyklistický výlet. Tentokrát jsme vybrali trošku delší trasu (celkem 23 km) směrem na Hranice, a to na Střelnici, kde se nachází dost zvlněná cyklodráha. Tu jsme si pro jistotu jen několikrát proběhli a až budeme starší, tak si ji i projedeme na kolech. Dost jsme si užili na dětském hřišti a pak jsme se občerstvili dobrotami, na které nás pozval pan Čmoch. Tímto bychom mu a také panu Čočkovi chtěli moc poděkovat i za bezpečný doprovod. Všichni cestu až na jeden karambol zvládli v pořádku a v cíli byli odměněni dalšími dobrůtkami. JJ


  1 / 69   následující stránka