Kontakty

ZŠ a MŠ Sluníčko s.r.o.

Telefon: +420 581 772 171
Fax: +420 581 277 513
E-mail: slunicko@slunicko.cz

Loučská 237
75131, Lipník nad Bečvou

Ředitelské volno 3. - 4. 1. 2019

Ceník platný od 1. 9. 2018

Rozšíření MŠ - Výběrové řízení

Projekt

Jízdní řád Sluníčkobusu

Zápis do 1. ročníku ZŠ

Zápis dětí do MŠ 14.-15.5.2018

SlunickoBook

Aktivní škola

Škola Online

British Council


Školní rok 2018/2019

Zahájení šk. roku: 3. 9. 2018 (pondělí)
Podzimní prázdniny: 29. - 30. 10. 2018
Vánoční prázdniny: 22. 12. - 2. 1. 2019
Konec 1. pololetí: 31. 1. 2019 (čtvrtek)
Pololetní prázdniny: 1. 2. 2019 (pátek)
Jarní prázdniny: 18. 2. - 24. 2. 2019
Velikon. prázdniny: 18. 4. - 19. 4. 2019
Konec šk. roku: 28. 6. 2019 (pátek)
Zahájení šk. roku 2019/2020: 2. 9. 2019



Volba školské rady

Vítejte na PROSKOLY.CZ

Oznamujeme rodičům a žákům, že máme zaplacen přístup na stránky PROSKOLY.CZ. Každý žák obdrží e-mailem přístupový kód, prostřednictvím kterého se dostane na různé testy, které mu pomohou při výuce nebo při výběru povolání. Neváhejte a využijte této, školou placené, služby. Rovněž učitelé mohou prostřednictvím těchto stránek zpestřit výuku svých žáků.

.

PROSKOLY.CZ

 

Portál Proškoly.cz nabízí školám ucelenou řadu testů rozumových schopností (logika, paměť, prostorová představivost, vnímání, koncentrace), unikátní test volby povolání a sociometrické dotazníky pro měření třídního a školního klimatu. Portál je dobrým pomocníkem pro žáky, jejich učitele i rodiče.

 


Okénko výchovného poradce

Vážení rodiče, milí žáci,

jsem tu pro vás, máte-li otázky, které se týkají:

  • zápisu do 1. třídy

  • odkladu školní docházky

  • individuálního vzdělávacího plánu dítěte

  • odborného vyšetření v PPP

  • profesní orientace a volby povolání ...

Kontakt:

Mgr. Jiřina Daciuková, tř. uč.3. ročníku

Zastihnete mne na hlavní budově od 7 : 20 do 13:30, po domluvě i později odpoledne.

 

Bezpečný internet

http://www.budulinek.eu/bezpecny_internet/

https://www.mamaaja.cz/skolak/bezpecny-internet-pro-deti/

https://krizovapomoc.vcasnapomocdetem.cz/

Důležitá data pro žáky 9. tříd

31. října 2018 zveřejnění informací k 1. kolu přijímacích zkoušek pro obory s talentovou zkouškou

30. listopadu 2018 poslední termín pro podání přihlášky pro obory s talentovou zkouškou - (denní i jiné formy vzdělávání)

pro obory s talentovou zkouškou - nejpozději 30. 11. obdrží žák ZŠ na své ZŠ zápisový lístek

2. - 15. ledna 2019 období pro konání talentové zkoušky v 1. kole

2. ledna - 15. února 2019 období pro konání talentové zkoušky pro obor Gymnázium se sportovní přípravou v 1. kole

15. - 31. ledna 2019 období pro konání talentové zkoušky na konzervatoři v 1. kole přijímacího řízení pro všechny formy vzdělávání

31. ledna 2019 zveřejnění informací k 1. kolu přijímacích zkoušek u oborů bez talentové zkoušky

5. - 15. února 2019 období pro zveřejnění seznamu přijatých uchazečů, vydání rozhodnutí o nepřijetí, na základě talentové zkoušky

20. února 2019 nejzazší datum pro zaslání výsledku talentové zkoušky pro obor Gymnázium se sportovní přípravou

1. března 2019 do tohoto termínu je možné podat přihlášku řediteli střední školy do denní formy vzdělávání na střední škole

15. března nejpozději 15. 3. obdrží žák ZŠ na své ZŠ zápisový lístek

12. a 15. dubna 2019 čtyřleté obory - konání testů pro 1. kolo přijímacího řízení 1. termín a 2. termín

16. a 17. dubna 2019 šestiletá a osmiletá gymnázia - konání testů pro 1. kolo přijímacího řízení 1. termín a 2. termín

13. května 2019 náhradní termín konání testů pro 1. kolo přijímacího řízení - 1. termín

14. května 2019 náhradní termín konání testů pro 1. kolo přijímacího řízení - 2. termín


 
                       

                     Chválíme úspěchy žáků v soutěžích 

                                          ve školním roce 2017/2018

  • dopravní soutěž Mladý cyklista – 3. místo v okresní soutěži získal tým žáků 5. třídy ve složení: Vojtěch a Matěj, Adéla a Hana
  • soutěž ve šplhu – 1. místo: Hana (5. ročník)

    2. místo: Tomáš (2. ročník)

    3. místo: Barbora (4. ročník)

  • biatlon žactva – 1. místo: Hana (5. ročník)

  • plavecké závody jednotlivců základních škol: 1. místo: Adéla (5. ročník)

  • světový míting mládeže v plavání v Keckemétu (Maďarsko) - 4 x individuální start - kraul 50 m, kraul 100 m, kraul 200 m, delfín 100m: na všech tratích získala Adéla Zapletalová zlatou medaili, na trati 100 m a 200 m BIFI zaplavala nový rekord ČR

  • Matematický klokan: Kategorie CVRČEK

  1. Marek, 3. r.            67 bodů     

  2. Vojta, 3. r.                   59 bodů

 3. Honza, 2. r.             58 bodů

             Kategorie KLOKÁNEK 

1. - 2. František, 4. r.       90 bodů

1. - 2. Julie, 4. r.             90 bodů

3. Barbora, 4. r.         85 bodů

           Kategorie Benjamin

1. Vít 7. r.                       104 bodů

2. Klára 6. r.                   96 bodů

3. Bára 7. r.                   71 bodů

           Kategorie Kadet 

1. Adrian 9. r.                 85 bodů

2. Veronika 9. r.              73 bodů

3. Alexandra 9. r.            73 bodů  

  • Oblastní přebor škol v obřím slalomu - 1. místo: Vojtěch (3. ročník)

    3. místo: Emička (1. ročník)

  • Výtvarná soutěž Barevná pastelka – 1. místo: Bára (7. ročník), Ondřej – cena organizátora

Všem úspěšným reprezentantům naší školy gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalším školním roce.