Kontakty

ZŠ a MŠ Sluníčko s.r.o.

Telefon: +420 581 772 171
Fax: +420 581 277 513
E-mail: slunicko@slunicko.cz

Loučská 237
75131, Lipník nad Bečvou

Ředitelské volno 31.10. - 1.11. 2019

Newsletter

Ceník platný od 1. 9. 2018

Projekt

Jízdní řád Sluníčkobusu

SlunickoBook

Aktivní škola

Škola Online

British Council


Školní rok 2019/2020

Zahájení šk. roku: 2. 9. 2019 (pondělí)
Podzimní prázdniny: 29. - 30. 10. 2019
Vánoční prázdniny: 23. 12. - 3. 1. 2020
Konec 1. pololetí: 30. 1. 2020 (čtvrtek)
Pololetní prázdniny: 31. 1. 2020 (pátek)
Jarní prázdniny: 24. 2. - 1. 3. 2020
Velikon. prázdniny: 9. 4. - 10. 4. 2020
Konec šk. roku: 30. 6. 2020 (úterý)
Zahájení šk. roku 2019/2020: 1. 9. 2020


Okénko výchovného poradce

Vážení rodiče, milí žáci,

jsem tu pro vás, máte-li otázky, které se týkají:

  • zápisu do 1. třídy

  • odkladu školní docházky

  • individuálního vzdělávacího plánu dítěte

  • odborného vyšetření v PPP

  • profesní orientace a volby povolání ...

Kontakt:

Mgr. Jiřina Daciuková, tř. uč.3. ročníku

Zastihnete mne na hlavní budově od 7 : 20 do 13:30, po domluvě i později odpoledne.

 

Bezpečný internet

http://www.bezpecnyinternet.cz/rodice/doporuceni-pro-rodice/default.aspx

http://www.budulinek.eu/bezpecny_internet/

http://www.e-bezpeci.cz/index.php/vzdelavani/tiskoviny-pro-ucitele-a-rodice

https://krizovapomoc.vcasnapomocdetem.cz/

 

                         

                     Chválíme úspěchy žáků v soutěžích 

                                          ve školním roce 2018/2019

  • dopravní soutěž Mladý cyklista – 2. místo v okrskovém kole soutěže získal tým žáků 4. třídy ve složení: Matyáš, Vojta, Adriana a Karolína

  • Lipenská koloběžka – smíšené štafety:

1.místo: Adéla, Lucka, David a Matěj (7. a 8. ročník)

3. místo: Julie, Hanka, Dominik a Vašek (5. a 6. ročník)

4. místo: Ema B., Karolína, Mates B. a Vojta (2. ročník)

- sprinty: 2. místo: Adéla (7. ročník)

  • Logická olympiádakrajské kolo: Vít (8. ročník) – získal 14. místo ze 47 soutěžících

  • soutěž ve šplhu:

1. místo: Tomáš (3. ročník)

2. místo: Alice (1. ročník)

3. místo: Barbora (5. ročník) a Oliver (2. ročník)



  • Evropský pohár juniorů v ploutvovém plaváníAdéla Zapletalová zvítězila na trati 200 BIFI a ke zlatu přidala také dva bronzy v závodech na 50 BIFI a 100 BIFI



  • Matematický klokan:

Kategorie CVRČEK

  1. Šimon, 3. r.            66 bodů     

  2. Honza, 3. r.            65 bodů

 3. Tomáš, 3. r.            64 bodů

      Kategorie KLOKÁNEK 

1. Gabriela, 5. r.       105 bodů

2. Lukáš, 5. r.             94 bodů

3. František, 5. r.       88 bodů



  • Soutěž v AJ:

3. třída: 1. místo-Hana, 2. místo-Tadeáš, 3. místo-Šimon

4. třída: 1. místo-Marek, 2. místo-Adriana, 3. místo-Vojtěch

5. třída: 1. místo-Gábina, 2. místo-Adriana, 3. místo-František K.



  • Výtvarná soutěž Naše rodina – 1. místo: Natálka (3. ročník)



  • Výtvarná soutěž Barevná pastelka:

2. místo: Robin (1. ročník),

2. místo: Adéla (5. ročník)

3. místo: František (5. ročník)

3. místo: Vít (8. ročník)

Ocenění poroty za provedenou práci získala také Bára (8. ročník).



  • Světový pohár v ploutvovém plavání na FloriděAdéla Z. (7. r.) – získala bronzovou medaili a 2 zlaté medaile

  • Mezinárodních závody v ploutvovém plavání v N. Jičíně Adéla Z. (7. r.) získala 3 zlaté medaile v kraulu a další zlato na trati 100 PP (delfín), současně vytvořila 2 nové rekordy ČR v kraulu



  • Czech Dance Tour v Praze – žákyně Adéla B. a Natálie Z. (obě 3. r.) a dvojčata Natálka a Nikolka ze 4. třídy z taneční skupiny Greatčata získala zlatou medaili v disciplíně hobby disko v dětské kategorii 8 – 12 let

  • Mistrovství Evropy JKA mládeže – Sára F. (9. r.) získala 2. místo v kategorii kata, Jan Z. (3. r.) skončil na 5. místě v zápasu kumite

Všem úspěšným reprezentantům naší školy gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalším školním roce.

 

 

 

Výběr střední školy