Kontakty

ZŠ a MŠ Sluníčko s.r.o.

Telefon: +420 581 772 171
Fax: +420 581 277 513
E-mail: slunicko@slunicko.cz

Loučská 237
75131, Lipník nad Bečvou


Ředitelské volno

Školní noviny č.2

Newsletter

Ceník platný od 1. 9. 2018

Projekt

Jízdní řád Sluníčkobusu

SlunickoBook

Aktivní škola

Škola Online

British Council


Školní rok 2019/2020

Zahájení šk. roku: 2. 9. 2019 (pondělí)
Podzimní prázdniny: 29. - 30. 10. 2019
Vánoční prázdniny: 23. 12. - 3. 1. 2020
Konec 1. pololetí: 30. 1. 2020 (čtvrtek)
Pololetní prázdniny: 31. 1. 2020 (pátek)
Jarní prázdniny: 24. 2. - 1. 3. 2020
Velikon. prázdniny: 9. 4. - 10. 4. 2020
Konec šk. roku: 30. 6. 2020 (úterý)
Zahájení šk. roku 2019/2020: 1. 9. 2020


"Show must go on"

Chtěla bych poděkovat dětem z klubu za skvělý školní rok, který byl sice narušený mimořánou situací, ale i tak jsme stihli zažít báječné chvíle. Těším se na Vás i na další nové žáky druhého stupně, kterým se budu snažit zpestřit odpolední čas po vyučování něčím novým a neznámým. Srdečně všem přeji krásné léto se s(S)luníčkem za zády :-) .

pí. vychovatelka Laďka


Konec školkového roku u Smajlíků :-)

Konec školního roku jsme měli oslavit na našem školním dvoře. Nicméně drak Korón stále lítá někde v okolí, tak jsme si rozloučení udělali ve středu 24.6. stejně jako ostatní třídy pěkně u sebe. Smajlíkovská párty začala již ráno, kdy nás navštívila paní učitelka Magda, která pro nás měla dárečky – sloníky pro štěstí. Na oplátku my jsme jí dali fotoalbum mapující celé poslední dva roky. Moc děkuji mamince Terezky Maňákové za skvělý nápad a realizaci. Poté jsme se naladili na pirátskou vlnu a rozdali jsme dětem dárky od nás učitelů – pirátské šátky. Moc děkuji své šikovné manželce za ušití šátků pro všechny Smajlíky!

Poté jsme hráli různé hry a  baštili dobroty od paní Kelarové a také skvělé sušenky paní učitelky Míši.

Děkuji všem našim rodičům za perfektní komunikaci a spolupráci a taktéž všem kolegům a kolegyním z našeho Sluníčka a pochopitelně naší paní ředitelce za vše dobré co jsme letos zažili. Speciálně přeji naší paní učitelce Magdě, ať jí všechno dobře dopadne a mé nové kolegyni Míše, ať se jí u Smajlíků moc líbí!

Přeji všem krásné prázdniny a v září nashledanou!

Za Smajlíky

Dalibor Vacek

Učitel v MŠ – třída Smajlíci


Rozloučení u Broučků

Broučci se poslední týden školního roku loučili se školním rokem a se svými kamarády předškoláky, kteří se již těší do 1.třídy Základní školy. Předškoláci byli pasování na prvňáky, na památku na mateřskou školku dostali od paní učitelek a paní ředitelky pamětní list, knížku a sladkosti. Teoškove narozeniny jsme oslavili u výborných dortů, které dětem upekla Teoškova maminka. Poslední dny Broučci prožívali radost ze společně prožitých chvil a zážitků v naší školce, vyprávěli kam pojedou v létě o prázdninách, na co se nejvíce těší a všichni jsme se společně rozloučili.

Přejeme všem rodičům i dětem krásné a pohodové prázdniny, budoucím prvňáčkům hodně úspěchů ve škole a všem hodně štěstí a zdraví v životě:)

paní učitelky

Inka a Míša


Rozloučení Hvězdiček

Poslední týden ve školce jsme prožívali loučení se školkou. Některé děti se loučí jen na dobu prázdnin a některé napořád. A to jsou naši budoucí prvňáčci. Po celou dobu se ve školce i doma připravovali na dobrý start do školy. Loučení s budoucími prvňáčky bylo letos jiné, ovlivněno nepřítomností mnoha dětí kvůli nemoci. Budoucí prvňáčci nastoupeni v tradičních baretech "dali slib" nám všem, že se budou pilně učit a pro vzpomínku na léta v MŠ dostali pamětní list, knížku a svá portfolia o svých pokrocích. Poté všechny děti dostaly drobné dárky nejen od p. učitelek, ale také od svých odcházejích kamarádů. S některými se za rok zase setkají ve škole, na některé budou mít vzpomínky díky fotografiím. Loučení to bylo veselé, vždyť se všichni těšíme na prázdniny a pěkné zážitky. Hvězdičky naše, přejeme vám pěkné léto a hodně štěstí!


Výsledky projektu Sazka olympijský víceboj

Poprvé se naše škola (2.stupeň) zařadila do velkého projektu "Sazka olympijský víceboj". V kategorii olympijský diplom byly zařazeni všichni žáci z druhého stupně, kteří dnes dostali svůj Diplom, který udává výsledky disciplín a osobní hodnocení fyzických předpokladů žáka. Věřím, že se každý žák doma diplomem pochlubí. Já jim děkuji za účast a těším se s nimi na další školní rok, kdy budeme v projektu pokračovat a disciplíny plnit na maximum.

pí. vychovatelka a učitel TV Bezděková Laďka


Kamínky už mezi Vámi...

S dětmi z klubu jsme si v úterý 23.6.2020 udělali hezkou procházku a umístili jsme na veřejná místa naše barevné kamínky. Některá místa podle fotek napoví... ty další si musíte najít. Rádi bychom, kdybyste své nalezené kamínky sdíleli na FB ve skupině KAMÍNKY nebo ZŠ Sluníčko. Zanechávání kamínků nás moc bavilo. Dokonce nám kamínky i chyběly :-) Dětem děkuji za jejich spolupráci. Odměnou nám byla sladká lízátka z cukrárny na náměstí.

pí. vychovatelka Laďka


OSSZ- pokyny a informace - Ošetřovné


Projekt "Bez bodlin"

Vážení rodiče, prarodiče, přátelé školy...

Projektem "Bez bodlin" bychom chtěli simulovat tuto pichlavou dobu, která díky Vám všem může být hladce zvládnuta. Zelená barva je symbolem naděje, zdraví a znovuzrození. "Zelenáči v květináči" na Vás budou čekat od pondělí 22.6.2020 v suterénu školy u ředitelny. Za drobný penízek do klubové kasičky předem děkuji, pí.vychovatelka Laďka


Pokyn ministra od 22.6. do 30.6.

Vážení rodiče, ukončení školního roku 2019/20 bude organizován dle mimořádného opatření a pokynů MŠMT ČR.

Mimořádné opatření 22.6. 2020 MŠMT

MŠMT konec školního roku 201920


Projekt klubu "Kdo hledá, najde"

Příští týden od pondělí 22.6. budeme s dětmi po městě Lipník nad Bečvou roznášet kamínky na různá místa. Budeme rádi, když se do projektu ve skupině Fb KAMÍNKY také zapojíte a budete sdílet nalezení. Těší se děti z klubu a pí.vychovatelka Laďka


  1 / 102   následující stránka