Kontakty

ZŠ a MŠ Sluníčko s.r.o.

Telefon: +420 581 772 171
Fax: +420 581 277 513
E-mail: slunicko@slunicko.cz

Loučská 237
75131, Lipník nad Bečvou

Školní noviny 3. číslo


Ředitelské volno 20. - 22. 12.

Ceník platný od 1. 9. 2018

Projekt

Jízdní řád Sluníčkobusu

SlunickoBook

Aktivní škola

Škola Online

British Council


Školní rok 2021/2022

Zahájení šk. roku: 1. 9. 2021 (středa)
Podzimní prázdniny: 27. - 29. 10. 2021
Vánoční prázdniny: 23. 12. - 2. 1. 2022
Konec 1. pololetí: 31. 1. 2022 (pondělí)
Pololetní prázdniny: 4. 2. 2022 (pátek)
Jarní prázdniny: 14. 3. - 20. 3. 2022
Velikon. prázdniny: 14. 4. 2022
Konec šk. roku: 30. 6. 2022 (čtvrtek)
Zahájení šk. roku 2022/2023: 1. 9. 2022


Erasmus+ application

Na základě hospitací a výsledků šetření, vypracovalo vedení školy plán vzdělávání pedagogů a podalo žádost o projekt, který má prohloubit kompetence žáků a pedagogů ve výuce cizího jazyka. Vedení školy tak navazuje na průběh školního projektu výuky cizího jazyka v cizojazyčném prostředí. Využívá spolupráce s mezinárodní Česko -Britskou školou v Olomouci. Žáci v 7. a 8. ročníku se účastnili pravidelné výuky společně s žáky mezinárodní školy, výsledkem byla snaha o zdokonalení se  v praktickém používání anglického jazyka v praxi s využitím metody Clil.

Pedagogický plán podpory vzdělávání.

SluníčkoZŠMŠ projekt žádost KA101-7DE318B7-CS Submission of an Erasmus+ application


Final film 2014


We did it!

It took us some time to create all the materials required for the Project web - here you can find some of them - enjoy!

Floorball.ppsx
OutdoorSchool.pps
Twister.ppsx
Sablikova.ppsx
Zatopek.ppsx


FairPlaysRules.jpg


We are the champions!

Since the Project is nearing to its end, we would like to present you the outputs we participated in creating. Some of them are to be found at the project webpages:

http://comenius2009.wordpress.com/2012-2014-we-are-the-champions/chronicle-of-events-initiatives-updates-from-partners/

Also, you might be interested in the e-book created by the participants (please see pages 13-18, those are ours!):

https://dl.dropboxusercontent.com/u/192939053/LLPComenius/index.html


Nashledanou Polsko

 

Doplnění zpravodaje z olympijského dne!!!

Nakonec se naši studenti umístili společně s Polským družstvem na prvním místě. Byly rozdány medaile a my jsme se společně se spoustou zážitků vrátili domů. Nashledanou kamarádi a doufáme, že se zase někdy sejdeme.


Pozdrav z olympiády v Polsku 7. 5. – 10. 5. 2014

Zdravíme všechny doma a posíláme aktuální zprávy o účasti našich studentů na olympijském klání v Ulanówe. Zatím co ve čtvrtek probíhalo pouze seznamování na mezinárodní úrovni, dnes byla odstartována olympiáda a včerejší přátelství se proměnilo v nekompromisní sportovní klání.

Sportovní disciplíny jsou basketbal, bowling, štafeta v běhu a další..

Můžeme s hrdostí oznámit, že se naši studenti, kteří jsou především vědomostní rivalové, drží se v celkovém hodnocení na třetím místě.

Zpravodaj Polsko Ulanów


Elephant soccer

Taking inspiration from the games and PE activites presented to us at Comenius meetings, we implemented some of them to our PE lessons. Here you can see the elephant soccer game - although we might have slightly altered some of the rules, the outcome is always the same: heaps of fun!


Finsko - očima Gábinky a Terezky

Ve středu 23.4.2014 si žákyně 7. třídy Gábinka a Terezka připravily pro žáky 5. třídy a 2. stupně prezentaci o zájezdu do Finska v rámci projektu Comenius. Celou prezentaci děvčata nejprve představila v angličtině a teprve potom se po počátečním ostychu rozproudila diskuse o nezapomenutelných zážitcích ve škole v Kemi, v hostitelské rodině, v ledovém hradu, ve finské sauně, o plavání ve vysekaném ledu, na polárním kruhu u Santa Klause a o spoustě krásných dalších dojmů z Finska. A na závěr nás všechny naučily tanec Letkiss, tančící žáci se proplétali třídou i chodbou. Ve Finsku tančila celá škola, nám se to nepovedlo, někteří kluci se styděli přidat:-) V pátek se děvčata chystají se svou prezentací i na 1. stupeň. AŠ


Finsko - nikdy nezapomeneme...

 

Každý den jsme si na naši partnerské návštěvě pěkně užívali. Zážitků a nových inspirací bylo mnoho. Na co však nezapomeneme, budou noví přátelé, krásná příroda a velice hodné a milé děti. Pro ilustraci připojujeme další foto, abychom i Vám dali možnost se s námi potěšit z krásných chvil, které jsme strávili na severu naší zeměkoule. Tečkou za krásnými zážitky byla návštěva ,,Christmas House in Finnish Lapland!"

S čistým svědomím můžeme oznámit všem dětem i dospělým, že Santa Claus existuje, my jsme ho navštívili

Zdravíme všechny ve Finsku a doufáme, že snad nashledanou?

VP a spol.


Dobře jsme dojeli do Finska...

Zdravíme všechny ve Sluníčku a posíláme první pozdrav z partnerské návštěvy z Kemi, které se nachází na severu Finska (Lapland). Hned první den nám naši partneři připravili spoustu zážitků, o které se rádi s Vámi všemi podělíme. Region je tady velmi odlišný, díky bohatým lesním porostům máme kolem sebe krásné dřevěné stavby, barevné rodinné domky, které lemují až 8 měsíců zamrzlé moře.

Protože je náš program velmi bohatý, musíme běžet, tak zatím se loučíme Gábinka, Terka, Markéta a Věra
  1 / 3   následující stránka