Kontakty

ZŠ a MŠ Sluníčko s.r.o.

Telefon: +420 581 772 171
Fax: +420 581 277 513
E-mail: slunicko@slunicko.cz

Loučská 237
75131, Lipník nad Bečvou


Ředitelské volno

Školní noviny č.2

Newsletter

Ceník platný od 1. 9. 2018

Projekt

Jízdní řád Sluníčkobusu

SlunickoBook

Aktivní škola

Škola Online

British Council


Školní rok 2019/2020

Zahájení šk. roku: 2. 9. 2019 (pondělí)
Podzimní prázdniny: 29. - 30. 10. 2019
Vánoční prázdniny: 23. 12. - 3. 1. 2020
Konec 1. pololetí: 30. 1. 2020 (čtvrtek)
Pololetní prázdniny: 31. 1. 2020 (pátek)
Jarní prázdniny: 24. 2. - 1. 3. 2020
Velikon. prázdniny: 9. 4. - 10. 4. 2020
Konec šk. roku: 30. 6. 2020 (úterý)
Zahájení šk. roku 2019/2020: 1. 9. 2020


Poradna bez obav aneb co by měl umět předškolák

Ve čtvrtek 23.1. 2020 od 15:30 se ve Sluníčku konala přednáška se speciálním pedagogem Mgr. Jaroslavem Vackem. Hlavním cílem bylo rodičům představit pedagogicko-psychologickou poradnu jako instituci - čím se zabývá, jak může rodičům a dětem pomoci a také jak poradnu kontaktovat.Druhým důležitým tématem byla přednáška o tom, co vše by měl umět předškolák, aby byl připravený na přechod do 1. třídy. Rodiče se taktéž dozvěděli, že dítě může být připraveno, ale není ještě zralé stát se školákem.

Přednáška proběhla ve třídě Smajlíků, děti rodičů účastnících se přednášky čekaly na děti ve třídě Hvězdiček. Celkem bylo na přednášce okolo dvaceti osob. Děkujeme rodičům, že si našli čas a na přednášku přišli - věřím, že získali důležité informace, které jim pomohou při rozhodování, zda dítě dát do první třídy či rok počkat. 

Závěrem bych chtěl poděkovat mému otci Jaroslavu Vackovi, že si na nás našel čas a podělil se s námi o své více něž 30ti leté zkušenosti a také všem kolegyním za pomoc s organizací.

Přednášku pro velký úspěch plánujeme i příští školní rok.

Za tým pedagogů MŠ Sluníčko

Dalibor Vacek 

učitel v MŠ


Vzpomínáme a těšíme se zase příště.

Vždy je to smutné, když musíme balit a opustit chatu, kterou si užíváme již 17 let. Někteří zde jezdí již od školky a nám se bude příští rok po nich určitě stýskat. Jde o naše deváťáky. Děkujeme jim za pomoc při organizaci závěrečné diskotéky a rovněž za slušné a odpovědné chování po celou dobu pobytu. Samozřejmě nebyli sami, co nás mile překvapili. Gratulujeme všem vítězům v lyžování i snowboardingu.  Poděkování patří rovněž rodičům a pedagogům, kteří se postarali o pohodu, výuku lyžování a bezpečnost všech účastníků.

Skutečnost, že se pobyt na horách vydařil, nám dokazují fotky, které přidáváme.

PV


Pozdrav z hor 2017

Vážení rodiče a spolužáci posíláme Vám zasněžený pozdrav z hor. Zase jsme si to pěkně užili.


Tábor se nám vydařil!!

Letošní tábor byl opravdu vydařený. Ubytování a jídlo bylo výborné a rovněž počasí se nám vydařilo. Paní vychovatelky nezklamaly a připravily pro nás bezvadný program, bude se nám stýskat, ale zůstane nám pěkná vzpomínka, děkujeme Ali a Evo!!!


Dobro došli - Chorvatská riviera 2014

Zdravíme všechny kamarády a rodiče do Sluníčka . Jak je zvykem tady v Chorvatsku, nejdůležitější pozdrav pro všechny návštěvníky je ,,Dobro došli!!" Hlásíme se k tomuto heslu a posíláme pár mokrých pozdravů. Jsme všichni v pořádku a užíváme si chorvatského moře a ovzduší plnými doušky.

Výletníci na cestách....


Lyžařský kurz Ramzová

Od 19. do 24. ledna lyžovalo Sluníčko v Jeseníkách! I přes velmi špatné sněhové podmínky jsme lyžovali v Branné! Ubytovaní jsme byli jako již tradičně na chatě Staré sedlo v Ramzové. V pondělí jsme lyžovali na zbytcích sněhu, v úterý jsme si vyrazili na vrchol Šerák a ve středu a ve čtvrtek jsme si nádherně zalyžovali na zasněženém a krásně upraveném svahu v Branné, kam nás dovážel Petr Pospíšil Sluníčkobusem. Děkujeme vedení za vydařený týden na horách. Sportu zdar a lyžování zvláště!


Přírodovědná vycházka dětí 1.,2.,3. a 4. třídy do Týna


Krajské kolo Logické olympiády v Prostějově

V pátek 8.11.2013 se žáci naší školy zúčastnili krajského kola Logické olympiády pro Olomoucký kraj. Žáky 1. stupně doprovodili rodiče, žáky 2. stupně paní učitelka Štěpánová. Přesto, že v každé kategorii bylo 46 nejlepších luštitelů z celého kraje, naši žáci dopadli velice dobře:

V kategorii A (1. stupeň):

15. místo           Doležal Alex         4. třída

23.-24. místo    Vašíček Adrian    5. třída

35.-46. místo    Gladiš Jan            5. třída

Škoda, že Eliška Štěpánková se nemohla pro nemoc zúčastnit:-(

 

V kategorii B (2. stupeň):

35.-46. místo      Krampla Vojtěch      6. třída

35.-46. místo      Šlosar Vlastimil       7. třída

35.-46. místo      Vacula Jan                7. třída

 

Určitě ve vyšších ročnících budou výsledky ještě lepší.

Všem žákům gratulujeme a děkujeme za pěknou reprezentaci naší školy !!!!!!!!!!!! AŠ


Tábor Horní Bečva

Tak jsme zase doma, je škoda, že ten čas tak rychle běží. Zase jsme si to letos pěkně užili, počasí nám přálo a příroda v Beskydech je nádherná. Všichni táborníci už budou jen vzpomínat na pěkné zážitky a bohatý program, který jim nacxhystaly Ala s Evou. Přejeme všem účastníkům hezký zbytek prázdnin a vychovatelkám pěknou dovolenou....

Kol. Sun


Newsletter č. 4.

Ještě jednou přejeme všem hezký průběh prázdnin bez ohledu na počasí a některé otravné zprávy.

Newslwtter č.4.


  1 / 6   následující stránka